کد خبر: 10286

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۱

افتتاح دو باب مدرسه دو کلاسه در منطقه سرباز روستاهای بختک بالا و پایین

شود جهان لب پر خنده ای اگر مردم ، کنند دست یکی در گره گشایی هم ! دغدغه ها نه از بین مَی روند و نه فراموش مَیشوند کسانی که درد را احساس مَی کنند و دغدغه برای تشخیص و درمان درد دارند سینه هایشان مالا مال از احساس است ، احساس برای اینده سرزمین […]

شود جهان لب پر خنده ای اگر مردم ،
کنند دست یکی در گره گشایی هم !

دغدغه ها نه از بین مَی روند و نه فراموش مَیشوند کسانی که درد را احساس مَی کنند و دغدغه برای تشخیص و درمان درد دارند سینه هایشان مالا مال از احساس است ، احساس برای اینده سرزمین شان ، احساس برای اینده فرزنداشان ،احساس برای دیدن توانمندی های فرزندان این آب و خاک

 بخشنده بودن بیش از آنکه توانایی مالی بخواهد ، قلب بزرگ میخواهد

امروز در سرزمین سرباز، مهد علم،هنر و دین ، با همت و مهرگستری خانم دکتر شیرین بزرگزاده خیرنیکوکار از از آن دیار دو باب  مدرسه دو کلاسه با حضور جناب دکتر مهران  امینی فرد رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر و همسر نیکوکار ایشان سرکار خانم دکتر بزرگزاده  ، محمدانور امیری مدیر عامل خیرین مدرسه ساز ایرانشهر و نایب رییس مجمع یاوران فرهنگ واندیشه مکران ، بخشدارمحترم ،مدیر آموزش وپرورش ،معتمدین و دانش اموزان ومعلمان افتتاح گردید.

خانم دکتر بزرگزاده توجه به علم و دانش تحصیل دختران و ایجاد فضای مناسب آموزشی را حق فرزندان مستعد منطقه دانست و اینکه مدارس ساخته شده را به نام مهر شیرین ۱ و۲نامگذاری شده و از زادگاهم شروع کردم و به یاد پدر بزرگوارم و به امید خدا مدارس دیگری در مناطق دیگر با کمک خانواده ام خواهم ساخت.

زیربنای هر دو مدرسه ۱۶۴متر مربع و مجموعا با مبلغ ۱۱۶میلیون تومان ساخته شده اند. و از سوی مجمع با همکاری خانم دکتر کیف به دانش آموزان اهدا گردید.

🔴در ادامه هم خیرین بزرگوار با حضور در روستای تلوران دهستان سرکور، قول ساخت مدرسه دو کلاسه در این روستا دادند.

ارسال دیدگاه