کد خبر: 9390

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱:۴۰

حضور بانوان بلوچ درهیجدهمین گردهمایی سالانه مؤسسه پژوهشی کودکان دنیا در تهران

*حضور بانوان بلوچ درهیجدهمین گردهمایی سالانه مؤسسه پژوهشی کودکان دنیا در تهران* *سوم لغایت پنجم خرداد۹۶* موسسه پژوهشی کودکان دنیا سازمانی تخصصی، پژوهشی و مستقل است که از سال ۱۳۷۳ به همت جمعی از مربیان، مدرسان، نویسندگان و کارشناسان آموزش کودکان خردسال فعالیت خود را آغاز کرده است. کمک به زندگی سالم و شایسته برای همه […]

*حضور بانوان بلوچ درهیجدهمین گردهمایی سالانه مؤسسه پژوهشی کودکان دنیا در تهران*
*سوم لغایت پنجم خرداد۹۶*

موسسه پژوهشی کودکان دنیا سازمانی تخصصی، پژوهشی و مستقل است که از سال ۱۳۷۳ به همت جمعی از مربیان، مدرسان، نویسندگان و کارشناسان آموزش کودکان خردسال فعالیت خود را آغاز کرده است. کمک به زندگی سالم و شایسته برای همه کودکان خردسال و فراهم کردن فرصت های مناسب رشد همه جانبه برای آن ها، دورنمایی است که موسسه برای تمامی کودکان متصور است. با این آگاهی که توجه به برنامه های مراقبت برای رشد و تکامل کودکان خردسال از همان بدو تولد موجب خواهد شد تا کودکان بتوانند به حداکثر توانایی ها و استعدادهای خود دست یابند.

این موسسه هر ساله گردهمایی سالانه ای تشکیل می دهد که در حال حاضر هیجدهمین گردهمایی این موسسه در حال برگزاری است.
تعداد افراد شرکت کننده در این گردهمایی ۴۵۰نفر از استان های مختلف می باشد،
در بین این جمعیت سه نفر از زنان بلوچ
*بانو پریسا ایرندگانی،سمینه کریمزایی و فائزه کریمزایی* با لباس و پوشش بلوچی که نمادی از فرهنگ و هویت مردمان بلوچستان است با هدف آگاهی در زمینه خانواده و کودک و همچنین معرفی فرهنگ غنی بلوچستان به عنوان سفیران فرهنگی استان حضور پیدا کرده اند.
حضور این بانوان گرانقدر با پوشش بلوچی همه را به وجد آورده است.
حضور شایسته ی این بانوان، میزان تعهد به فرهنگ اصیل مردمان بلوچستان را نشان می دهد.
به امید اینکه در آینده ای نه چندان دور بتوانیم فرهنگ اصیل و دیرینه خود را به همه جای نقاط کشور عزیزمان ایران منتقل کنیم.

صالحه دادکانی
خبرنگار-فعال اجتماعی

ارسال دیدگاه