کد خبر: 9839

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۹

دانشگاه بین المللی چابهار در پی توافق با موسسه ملی فیلم و تلویزیون هند (Film and Television Institute of India,Puna) تصمیم دارد چهار داوطلب واجد شرایط را برای گذراندن دوره های تخصصی یکساله به این موسسه معرفی کند

دوره های تخصصی شامل، کارگردانی تلویزیونی، تصویربرداری دیجیتال، تدوین تلویزیونی و صدابرداری و مهندسی تلویزیون میباشد که برای هر کدام از این شاخه ها یک داوطلب پذیرفته میشود. داوطلبان بایستی دارای مدرک لیسانس و مسلط به زبان انگلیسی باشند. فارغ التحصیلان در رشته های مرتبط (ارتباطات، سینما و سایر رشته های هنر) در گزینش اولویت […]

دوره های تخصصی شامل، کارگردانی تلویزیونی، تصویربرداری دیجیتال، تدوین تلویزیونی و صدابرداری و مهندسی تلویزیون میباشد که برای هر کدام از این شاخه ها یک داوطلب پذیرفته میشود.

داوطلبان بایستی دارای مدرک لیسانس و مسلط به زبان انگلیسی باشند. فارغ التحصیلان در رشته های مرتبط (ارتباطات، سینما و سایر رشته های هنر) در گزینش اولویت خواهند داشت.
علاقه مندان در صورت داشتن مدرک IELTS(Academic 6.5)* مدرک خود را ارایه نمایند در غیر این صورت پذیرش مشروط به ارائه مدرک قبل از شروع دوره خواهد بود.
همچنین سابقه فعالیت حرفه ای در حوزه رسانه و تلویزیون از امتیازهای گزینش داوطلبان محسوب میشود.
علاقه مندان حداکثر تا پایان وقت اداری یکشنبه ۱۳ خرداد ۹۷
مدارک زیر را به همراه رزومه خود به ایمیل chancellor@iuc.ac.ir ارسال نمایند
١-ترجمه رسمی همراه با تایید دادگستری از ریز نمرات و مدارک دیپلم، پیش دانشگاهی و لیسانس
٢-رزومه تحصیلی و حرفه ای
٣- مدرک آیلتس
۴- اطلاعات ضروری تماس
انتخاب شدگان بورسیه کامل (شهریه، بلیت رفت و برگشت و خوابگاه دانشجویی) دریافت خواهند کرد.
به درخواست هایی که پس از مهلت قانونی دریافت شود ترتیب اثر داده نمیشود. ارسال درخواست هیچ گونه مسوولیتی برای دانشگاه بین المللی ایجاد نخواهد کرد و کمیته انتخاب بر اساس ملاک های توافق شده با موسسه ملی فیلم و تلویزیون هند اقدام به گزینش از میان واجدین شرایط مینماید.

ارسال دیدگاه