کد خبر: 10590

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۰:۴۹

در برابر خشونت و ترور همه باهم ایستاده‌ایم هیچ‌کس به تو نزدیک نخواهد شد وطنم

در برابر خشونت و ترور همه باهم ایستاده‌ایم هیچ‌کس به تو نزدیک نخواهد شد وطنم انچه که برای جامعه بشریت بدون تمایز به مذهب و نژاد اهمیت دارد ((امنیت))میباشد. آنچه که تمام دنیا از دوست تا دشمن بر آن اذعان داشته است،امنیت کم نظیر ایران میباشد. احساس امنیت، از خود امنیت ارزشمندتر است. امروز اندکی […]

در برابر خشونت و ترور
همه باهم ایستاده‌ایم
هیچ‌کس به تو نزدیک نخواهد شد
وطنم
انچه که برای جامعه بشریت بدون تمایز به مذهب و نژاد اهمیت دارد ((امنیت))میباشد.

آنچه که تمام دنیا از دوست تا دشمن بر آن اذعان داشته است،امنیت کم نظیر ایران میباشد.
احساس امنیت، از خود امنیت ارزشمندتر است. امروز اندکی ناامنی را تجربه کردیم، حفظ امنیت و آرامش این کشور کار دشواری است. کار کسانی است که کمتر حرف می زنند، پیش چشم دوربین ها ژست نمی گیرند، وعده نمی دهند، فریاد نمی زنند. قدردان فداکاران واقعی وطن باشیم. هر نامی که دارند؛ نوپو، پاسدار، تکاور، بسیجی …

اتفاقات تلخ در ایران به شدت همدلی ایجاد می کند. فضای شبکه های اجتماعی لبریز از احساسات است. انگار از نو عاشق ایران شده ایم. انگار باید حتما” زامبی های داعشی و جید الشیطان و ….به ما حمله کنند تا ما را از خواب بیدار کنند و یادمان بیاید چقدر به همدیگر نیاز داریم، چقدر این سرزمین را دوست داریم… این اتحاد همیشگی باد.

شکی نیست در این امنیت تمام اقوام و مذاهب مختلف دخیل بوده و هستند.
و رشادت نیروهای امنیتی کشورم ستودنی و قابل تقدیر میباشد.
حملات تروریستی امروز زنگ خطر و اعلان هشداری بود برای ملت و نظام حاکم که با بصیرت و حفظ وحدت دوشادوش یکدیگر برای امنیت و ثبات جمهوری اسلامی ایران تلاش جانانه کنند.

ترور و خشونت مرز نمیشناسد،مذهب نمیشناسد،قومیت و ملیت برایش مفهومی ندارد،فقط به آرمان کشتن و انتحار فکر میکند.
اما عموم ملت،از نخبگان و شایستگانش ومتنفذین،اصحاب رسانه و صاحبان منابر،با روشنگری و تشویق به عدالت میتوانند تمام توطئه ها را خنثی نموده و آرزوی دشمنان را به خواب و خیال تبدیل کنند.
کشورهایی همچون عراق و سوریه امروز در آتش تفرقه و جهالت کورکورانه میسوزد،و دود خاکستر آتش، گریبان عموم مسلمانان را فارغ از هر رنگ و مذهب فرا گرفته است.

ارسال دیدگاه