کد خبر: 10134

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۵

دوره‌های آموزش مجازی عتبات دانشگاهیان

مهلت شرکت در دوره‌های آموزش مجازی عتبات دانشگاهیان تمدید شد آموزش مجازی به زائران عتبات دانشگاهیان از ابتدای اعزام زائرین در این دوره در سامانه آموزش مجازی آغاز شد و تا امروز بیش از ۱۰۰۰ نفر از زائرین دانشگاهی در آن ثبت نام کرده اند. دو درس گفتاری پیرامون عاشورا و آداب و احکام زیارت […]

مهلت شرکت در دوره‌های آموزش مجازی عتبات دانشگاهیان تمدید شد

آموزش مجازی به زائران عتبات دانشگاهیان از ابتدای اعزام زائرین در این دوره در سامانه آموزش مجازی آغاز شد و تا امروز بیش از ۱۰۰۰ نفر از زائرین دانشگاهی در آن ثبت نام کرده اند.
دو درس گفتاری پیرامون عاشورا و آداب و احکام زیارت مربوط به زائران عتبات عالیات از جمله بخش‌های در نظر گرفته شده برای زائرین است که علاقمندان به شرکت در این دوره می‌توانند به سامانه http://samane.labbayk.ir/مراجعه و به سوالات هر بخش جداگانه پاسخ دهند.
سامانه آموزش مجازی زائران عتبات دانشگاهیان تا ۲۵ مهر ماه در دسترس زائرین نوزدهمین دوره عتبات است و از بین زائرانی که با موفقیت دوره آموزش مجازی را بگذرانند به قید قرعه کمک هزینه سفر‌های زیارتی و هدایای فرهنگی تعلق خواهد گرفت.
زائرانی که موفق به دریافت گواهی نامه نهایی شدند، پی دی اف آن را با ذکر مشخصات و شماره تماس به آدرس amoozesh@labbayk.ir ارسال کنند تا در قرعه کشی دریافت کمک هزینه این دوره شرکت داده شوند.
ارسال دیدگاه