کد خبر: 9615

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۰۰

قهرمان مسابقات میادین بین الملی  پهلوان محمود ریگی باز هم افتخار آفرید

  سلام و درودی از ژرفای جان را نثار شما ملت غیور و نخبه پرور بلوچستان شادانیم که خادم کسانی هستیم که مدال افتخار ورزشی را بر سینه ستبر این استان آویخته اند و با همدلی و حمیّت آنها توانسته ایم در جهشی خیره کننده و جنبشی فزاینده، به مقام برازنده قهرمانی در میادین ورزشی […]

 

سلام و درودی از ژرفای جان را نثار شما ملت غیور و نخبه پرور بلوچستان

شادانیم که خادم کسانی هستیم که مدال افتخار ورزشی را بر سینه ستبر این استان آویخته اند و با همدلی و حمیّت آنها توانسته ایم در جهشی خیره کننده و جنبشی فزاینده، به مقام برازنده قهرمانی در میادین ورزشی بین المللی نائل آییم.
قهرمان مسابقات میادین بین الملی
پهلوان محمود ریگی باز هم افتخار آفرید

کسب مدال طلای آقای محمودریگی نماینده پر افتخار و خوشنام کشور ، استان سیستان و بلوچستان و چابهار که با حمایت سازمان بنادر ودریانوردی در مسابقات بین المللی ووشو ۲۰۱۷ بین ۱۶ کشور را به مردم شریف و جامه ورزش کشور ، استان و شهرستان چابهار تبریک عرض می نمائیم .

جناب آقای ریگی نماینده شایسته کشورمان از سد حریفان کشور فرانسه ، مقدونیه و نروژ در بازی فینال ، به مدال طلای این دوره از رقابتها دست یافت .

کشورهای شرکت کننده در مسابقات فوق به میزبانی کشور نروژ

نروژ روسیه سوئد ایران
اتریش نپال فرانسه اسپانیا
بلژیک هلند ایتالیا دانمارک
انگلیس لندن لهستان مقدونیه بودهاند .

نخبه ورزشی جناب اقای محمود ریگی کسب موفقیت ، فتح سکوی قهرمانی افتخار و غرور مسابقات بین المللی وشو کشور نروژ را به شما تبریک و تهنیت گفته و همچنین توفیقات روز افزون شما را در دیگر مراحل زندگی از خداوند منان خواستاریم .  امید است در پرتو عنایات پروردگار و تلاش و کوشش های  شما، شاهد شکوفایی و بالندگی این سرزمین در عرصه ورزشی باشیم.
ان شالله تعالی
با سپاس بیکران
انجمن مجازی دوستان سلام

 

ارسال دیدگاه