کد خبر: 10507

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۸

مجموعه مستند «دروازه خورشید» روایت تماشایی آرش جعفریان از سفری ماجراجویانه به استان سیستان و بلوچستان در ۱۷ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای از چهارشنبه شب روانه آنتن شبکه مستند گردید.

«دروازه خورشید» تازه‌ترین تولید شبکه مستند سیما به تهیه‌کنندگی آرش جعفریان و کارگردانی آقا سید حمید کاشانی است و چهارشنبه‌ها ساعت ۲۲ از این شبکه پخش و پنجشنبه‌ها ساعت ۱۰ بازپخش خواهد آرش جعفریان در این مستند ۱۷ قسمتی جذاب و دیدنی در سفری ۶۲ روزه با گروه ماجراجوی البرزیست همراه می‌شود و می‌کوشد بینندگان […]

«دروازه خورشید» تازه‌ترین تولید شبکه مستند سیما به تهیه‌کنندگی آرش جعفریان و کارگردانی آقا سید حمید کاشانی است و چهارشنبه‌ها ساعت ۲۲ از این شبکه پخش و پنجشنبه‌ها ساعت ۱۰ بازپخش خواهد

آرش جعفریان در این مستند ۱۷ قسمتی جذاب و دیدنی در سفری ۶۲ روزه با گروه ماجراجوی البرزیست همراه می‌شود و می‌کوشد بینندگان شبکه مستند را با جاذبه‌های ناشناخته‌ترین استان کشور «استان سیستان و بلوچستان» آشنا کند.

این مستند به تمام شهرهای استان پهناور سیستان و بلوچستان سفر کرده تا نقاط بکر و کمتر دیده‌شده‌ای از سرزمین سیستان و بلوچستان را برای بینندگانش به تصویر بکشد.

«دروازه خورشید» در قسمت نخست که امشب روی آنتن می‌رود علاوه بر کوه‌خواجه، شهر سوخته و.. به چاه‌نیمه‌ها سر می‌زند، دریاچه‌های بزرگی که برای مدیریت منابع آب ایجاد شده‌اند و می‌توانند یکی از بزرگ‌ترین جاذبه‌های گردشگری شمال این استان باشد.

جعفریان تهیه‌کننده و مجری این مجموعه است و از دیگر عوامل آن می‌توان به مجری طرح مجموعه البرزیست، کارگردان سید حمید کاشانی، دستیار کارگردان محمد قوش‌آبادی، گروه تصویر سیدحمید کاشانی، محمد قوش‌آبادی، مدیر تولید مهران صحرایی، پشتیبانی فنی علیرضا امانپور و تدارکات سجاد گریکی‌پور اشاره کرد.
دوستان و همراهان عزیز، دروازه خورشید را میتوانید چهارشنبه ها ساعت بیست و دو از شبکه مستند تماشا کنید.

👆🏼با عزیزان قرار مصاحبه گذاشتیم
ممنون میشم چنانچه پرسشی مد نظرتان میباشد برای حقیر ارسال نمایید تا با تهیه کننده و گارکردان این مجموعه در مصاحبه جویا شویم .

ارسال دیدگاه