کد خبر: 2587

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۹:۲۴

ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی که در عرصه های مختلف بین المللی پرچم مقدس کشورمان را به اهتزاز در می آورند باید مورد حمایت ویژه قرار گیرند

ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی که در عرصه های مختلف بین المللی پرچم مقدس کشورمان را به اهتزاز در می آورند باید مورد حمایت ویژه قرار گیرند. جناب مهندس محمد انور آسوده ریس دفتر و مشاور دکتر محمدنعیم امینی فرد در حاشیه مراسم دیدار در دفتر نماینده با قهرمان ملی عبدالرحیم درزاده که مقام اول […]

ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی که در عرصه های مختلف بین المللی پرچم مقدس کشورمان را به اهتزاز در می آورند باید مورد حمایت ویژه قرار گیرند.
جناب مهندس محمد انور آسوده ریس دفتر و مشاور دکتر محمدنعیم امینی فرد در حاشیه مراسم دیدار در دفتر نماینده با قهرمان ملی عبدالرحیم درزاده که مقام اول مسابقات صحرانوردی نوجوانان قهرمانی کشور در مراغه را کسب کرده است، اظهار کرد: متاسفانه در برخی رشته های ورزشی قهرمانان جهانی ما از عدم توجه مسئولین گلایه دارند که این بی توجهی به هیچ عنوان مورد قبول نیست. انتظار می رود جوانان و نوجوانان قهرمان ما در زیر سایه حمایت ویژه رشد کرده و پیشرفت کنند.

ایشان  افزودند : استعدادهای خوبی در رشته های ورزشی مختلف وجود دارد که در صورت توجه به آن ها می توانیم جایگاه ورزشی کشورمان را در عرصه بین المللی ارتقا دهیم.

وی گفت:با توجه به پتانسیل و استعداد خوبی که این جوانان دارند امید است با سرمایه گذاری لازم میتوانیم آینده ای روشن را برای این ورزشکاران رقم بزنیم.

ایشان در پاسخ به خبرنگار دوستان سلام در خصوص چگونگی حمایت مردم از قهرمانان ملی خواستار توجه و جذب اسپانسر و حمایت خیرین محترم در کمک به قهرمانان مدال آور شدند تا مشکلات مالی آنان رفع که ورزشکاران با فراغت کامل و قدرت بیشتر بتواند در صحنه های ملی و بین المللی حضور یابند .
وی گفت : ایشان با حمایت دفتر نماینده به مسابقات اعزام شدند./

 

ارسال دیدگاه