کد خبر: 10265

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۷

پذیرش دانشجوی پسادکتری «فناوری ارگانوئید» در علوم پزشکی تهران

پذیرش دانشجوی پسادکتری «فناوری ارگانوئید» در علوم پزشکی تهران به گزارش سایت دوستان سلام به نقل از خبرگزاری دانشجو دانشگاه علوم پزشکی تهران از میان دانش‌آموختگان مقطع دکتری و یا دانشجویان ترم آخر مقطع دکتری که علاقه‌مند به گذراندن دوره‌های پسادکتری در زمینه‎‌ فناوری ارگانوئید هستند، پژوهشگر پسادکتری می‌پذیرد. دوره پسادکتری پژوهشی دوره‌ای است که […]

پذیرش دانشجوی پسادکتری «فناوری ارگانوئید» در علوم پزشکی تهران

به گزارش سایت دوستان سلام به نقل از خبرگزاری دانشجو دانشگاه علوم پزشکی تهران از میان دانش‌آموختگان مقطع دکتری و یا دانشجویان ترم آخر مقطع دکتری که علاقه‌مند به گذراندن دوره‌های پسادکتری در زمینه‎‌ فناوری ارگانوئید هستند، پژوهشگر پسادکتری می‌پذیرد.

دوره پسادکتری پژوهشی دوره‌ای است که برای تربیت پژوهشگران حرفه‌ای در مراکز تحقیقاتی تابعه دانشگاه اجرا می شود.

هدف از برگزاری این دوره حفظ و حمایت از پژوهشگران مستعد و جوان در راستای ارتقاء سطح تحقیقات پایه و کاربردی در مراکز تحقیقاتی علوم پزشکی کشور است.

علاقه‌مندان می‌توانند مدارک لازم را از طریق رایانامه stemcell@sina.tums.ac.ir ارسال کنند.
مدارک لازم شامل رزومه کامل (سوابق آموزشی و فعالیت‌های پژوهشی)، تصویر کلیه مقالات علمی نمایه شده در PubMed, ISI web of science، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی متقاضی، تصویر برگ پایان خدمت یا معافیت برای آقایان، اسکن عکس پرسنلی، تصویر مدرک دکتری و یا گواهی تحصیل درترم آخر مقطع دکتری تخصصی (PhD) است.

دانشجویان نیمسال آخر دکتری که تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۷ از پایان‌نامه خود دفاع کنند و مشکل نظام‌وظیفه نداشته باشند، می‌توانند در فراخوان شرکت کنند.
زمان سپری‌شده از تاریخ دانش‌آموختگی دکتری حداکثر ۲ سال است.

پس از بررسی‌های اولیه پرونده داوطلبان، از متقاضیان جهت شرکت در مصاحبه دعوت می‌شود.

آخرین مهلت ارسال مدارک ۳ آذر ۹۷ و به‌هیچ‌وجه قابل تمدید نیست.

مصاحبه در تاریخ ۷ آذر ۹۷ با حضور اساتید دانشگاه اراسموس ام سی هلند انجام می‌شود.

زمینه فناوری ارگانوئید به انواع ارگانوئیدها از قبیل ارگانوئیدهای مغزی، تیروئیدی، روده ای، کبدی مرتبط است و یکی از مدل های مطالعات بیولوژیکی تحقیقاتی مرتبط با سلول های بنیادی است.

ارسال دیدگاه