کد خبر: 10038

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۱:۲۱

کشف و معدوم سازی بیش از ۸۴ تن مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف در چهارماهه سال ۹۷

رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر از کشف و معدوم سازی بیش از ۸۴ تن مواد غذایی و لبنیات فاسد و تاریخ مصرف گذشته از ابتدای سال تاکنون خبر داد. به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر،دکترمحمدمهران امینی فرد با اعلام این خبر افزود:در راستای ارتقا و حفظ سلامت شهروندان بازرسین بهداشت محیط دانشکده با […]


رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر از کشف و معدوم سازی بیش از ۸۴ تن مواد غذایی و لبنیات فاسد و تاریخ مصرف گذشته از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر،دکترمحمدمهران امینی فرد با اعلام این خبر افزود:در راستای ارتقا و حفظ سلامت شهروندان بازرسین بهداشت محیط دانشکده با تشدید بازرسی ها و اجرای طرح های ضربتی از مراکز حساس و اماکن عمومی موفق به کشف و معدوم سازی ۸۴۹۱۷ کیلوگرم در حوزه تحت پوشش شدند.

دکتر امینی فرد افزود: این مقدار کشفیات در چهارماهه اول امسال در ۳۰۵۷۱ بازدید از کلیه مراکز حساس و تهیه و توزیع مواد غذایی توسط بازرسین بهداشتی انجام شده و برای ۴۵۹ واحد صنفی متخلف اخطاریه های بهداشتی صادر و همچنین ۶۴ واحد متخلف صنفی در حوزه تحت پوشش دانشکده به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی با حکم قضایی پلمپ گردیدند.


وی در پایان با بیان اینکه حفظ و ارتقای سلامت شهروندان اولویت اصلی دانشکده میباشد از عموم شهروندان تقاضا نمود درصورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی مراتب را جهت پیگیری با سامانه اطلاع رسانی ۱۹۰ وزارت بهداشت اطلاع دهند تا در اسرع وقت پیگیری لازم توسط بازرسین بهداشت صورت گیرد.

ارسال دیدگاه