کد خبر: 10587

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۸:۱۰

۲۲ بهمن

بسمه تعالی دهه فجر‌ سرآغاز دوباره طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. دهه فجر، تولد میمون و مبارک اسلام ناب، نقطه عطف تاریخ و تبلور اراده امتی مومن و مجاهد برای حاکمیت ارزش های الهی و در یک کلام […]

بسمه تعالی
دهه فجر‌ سرآغاز دوباره طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. دهه فجر، تولد میمون و مبارک اسلام ناب، نقطه عطف تاریخ و تبلور اراده امتی مومن و مجاهد برای حاکمیت ارزش های الهی و در یک کلام انفجار نور بود. اولین روز این دهه ورود سراسر نور یگانه دوران، حقیقت ایمان و جهاد و سلطه ستیزی، امام همه خوبی ها و آخرین روزش، تجلی همه خوبی ها با پیروزی نور بر ظلمت بود.


روز پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان روزی ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ایران ثبت شد؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ بوده که امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش نمود. انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، که در آن ملت انقلابی ایران، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست داده و چشم قدرتمندان را خیره ساختند.
اکنون امام عزیز در کنار ما نیست ولیکن به یقین نظاره گر حمایت و پشتیبانی و اطاعت امتش از ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.
اینک پس از گذشت ۴۰ سال از عمر پرخیر و برکت نظام اسلامی، باید ببینیم وظیفه ما در قبال این موهبت الهی چیست و چگونه باید به تکلیف خود عمل نموده و بیشترین تلاش خود را جهت حمایت از دستاوردهای این انقلاب و تحقق اهداف متعالی آن انجام دهیم. تحت لوای جوان مسلمان بلوچ ایرانی ؛با اسلام خواهی،فقرزدایی،جهادگری،ترویج فرهنگ گفتمان، رفاه عمومی، توسعه طلبی،جهوریت،آزادی و … امام (ره) تجدید میثاق کرده و مشی اعتدال حضرت خاتم الانبیاء (ص) ،آل و اصحاب گرامش را سرلوحه زندگی اجتماعی و شخصی خویش برای نهادینه کردن فرهنگ آن اندیشه ناب در بین نسل جوان و دانشگاهی ایران اسلامی، قرار می دهم. مستکبران عالم بدانند این انقلاب ریشه در قلب مردم این مرز وبوم دارد. ۲۲بهمن ۹۷ نیزصحنه ای برای تجلی شور وشعور ملت ولایتمدار و بیدار و مجاهدتهای بیدریغ فرزندان غیور است چرا که توانستند با وجود طرح های خباثت آمیز اجانب به قله های رفیع علم وفن آوری و پیشرفت های عظیم اقتصادی، سیاسی و نظامی دست یابند.

ارسال دیدگاه