برگزاری اولین نشست وگردهمایی دوستداران کودک شهرستان ایرانشهر | دوستان سلام
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱ بهمن - ۱۳۹۷  
it is true
false
true
برگزاری اولین نشست وگردهمایی دوستداران کودک شهرستان ایرانشهر

برگزاری اولین نشست وگردهمایی دوستداران کودک شهرستان ایرانشهر

اولین نشست دوستداران کودک شهرستان ایرانشهر با حضور دکتر ناصر یوسفی مدیر موسسه پژوهشی کودکان دنیا، یاسمین فضیلی رابط شبکه دوستداران کودک با استان سیستان و بلوچستان، سعیده اکبری عضو شبکه و تعدادی از دوستداران کودک و فعالین در حوزه های مختلف شهرستان با همراهی و میزبانی گروه بالی کپوت و دفتر نماینده حوزه انتخابیه در سالن کنفرانس دانشگاه ولایت این شهرستان برگزار شد.

به گزارش صالحه دادکانی خبرنگار دوستان سلام، این نشست با محوریت ارتباط مستقیم با مدیرموسسه پژوهشی کودکان دنیا و راه اندازی گروه دوستداران کودک ایرانشهرتشکیل شد.

بنابر این گزارش، دکتر ناصریوسفی توضیحاتی دررابطه با شبکه دوستداران کودک و نحوه فعالیت آن ارائه داد و آن را نگرش انسانی برای حمایت از  کودک، زندگی و آینده تمام بشریت معرفی کرد.

وی افزود؛ هرچه امکانات بیشتری برای کودکان فراهم کنیم آینده بهتری خواهیم داشت.

در ادامه حاضرین در جلسه موضوعات و مسائلی در حیطه کودکان که نیاز به توجه بیشتری دارند از جمله: تغذیه، آزمایش های قبل از ازدواج، بارداری سالم، بهداشت، حقوق، فرهنگ، آموزش را عنوان کردند و عدم آگاهی و فقر فرهنگی را بزرگترین معضل دانستند و پیشنهادات خود را در این خصوص بیان نمودند.

یاسمین فضیلی به عنوان رابط شبکه با شهرستان آمادگی خود را برای مشاوره و همراهی اعلام کرد.

در پایان مقرر شد گروه و تیمی از فعالان و دوستداران کودک از سطح شهرستان تشکیل شود و فعالیت خود را براساس اولویت ها به صورت محله ای آغاز نمایند.

گزارش:صالحه دادکان

۱۳۹۷/۱۰/۰۳

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true