کد خبر: 10379

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۱:۲۱

نمایشگاه خیریه دانشکده علوم پزشکی به رسم همدلی

برگزاری نمایشگاه خیریه دانشکده علوم پزشکی  به رسم همدلی   به گزارش صالحه دادکانی خبرنگار دوستان سلام از ایرانشهر نمایشگاه خیریه دانشکده علوم پزشکی به رسم همدلی در سالن کنفرانس امام علی دانشکده علوم پزشکی برگزار شد. بنابر این گزارش، این نمایشگاه با هدف فرهنگ سازی در جهت کمک به دانشجویان و دانش آموزان بی […]

برگزاری نمایشگاه خیریه دانشکده علوم پزشکی  به رسم همدلی

 

به گزارش صالحه دادکانی خبرنگار دوستان سلام از ایرانشهر نمایشگاه خیریه دانشکده علوم پزشکی به رسم همدلی در سالن کنفرانس امام علی دانشکده علوم پزشکی برگزار شد.

بنابر این گزارش، این نمایشگاه با هدف فرهنگ سازی در جهت کمک به دانشجویان و دانش آموزان بی بضاعت و همچنین ایجاد حس نوع دوستی میان دانشجویان دانشکده به همت مهناز دیده ور مدیریت دانشجویی دانشکده، تهمینه صالحیان معاونت دانشجویی، آقای میربلوچ زهی مسئول کانون امور خیریه دانشجویی و همراهی و حضورفعال دانشجویان پرشور دانشکده علوم پزشکی برگزار شد.

لازم بذکر است این نمایشگاه در تاریخ ۱۳و۱۴ آذر به مدت۲روز در ساعات۱۷ الی۲۰ دایر بوده و دارای۱۱غرفه که شامل محصولاتی چون غذا(انواع دمنوش ها، نوشیدنی ها و دسرها..)، گل و گیاه طبیعی و صنایع دستی، دیوار مهربانی ومشاوره خیریه و همچنین ثبت نام اهدای عضو بود که مورد استقبال بی نظیری قرارگرفت.

ارسال دیدگاه