۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

ثبت نام بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه/ تا ۲۰ آبانماه

برگزاری بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ثبت نام تا ۲۰ آبانماه به گزارش سامانه اینترنتی  دانشجو نمونه فراخوان شرکت در بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه سال ۱۳۹۵ آغاز شد. دانشجویان متقاضی حضور در این جشنواره می توانند از تاریخ ۹۵/۰۸/۰۱ لغایت ۹۵/۰۸/۲۰ برای مطالعه آیین نامه و شیوه نامه […]

برگزاری بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ثبت نام تا ۲۰ آبانماه

به گزارش سامانه اینترنتی  دانشجو نمونه فراخوان شرکت در بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه سال ۱۳۹۵ آغاز شد.
دانشجویان متقاضی حضور در این جشنواره می توانند از تاریخ ۹۵/۰۸/۰۱ لغایت ۹۵/۰۸/۲۰ برای مطالعه آیین نامه و شیوه نامه و راهنمای ثبت نام جشنواره و ثبت درخواست به سایت nemooneh.saorg.ir مراجعه نمایند.

به گزارش دوستان سلام به نقل از سایت دانشجو نمونه دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان اشاره کرد که این جشنواره علمی- فرهنگی در تلاش است تا الگوی دانشجوی نمونه را معرفی نماید، دانشجویی چندبعدی که نه تنها در عرصه تحصیلی خویش موفق بوده است، که در فعالیتهای علمی-پژوهشی، فرهنگی و اخلاقی نیز برجسته باشد.

وی افزود: در راستای متنوع سازی تولیدات علمی-پژوهشی و فرهنگی-اجتماعی دانشجوی نمونه ، طبق آیین‌نامه فعالیتهای متنوع و متعدد دانشجویان در بخشهای مختلف شش گانه پژوهشی و ده گانه فرهنگی دارای سقف امتیازی بوده و تنها آندسته از دانشجویانی در رقابتهای نزدیک این جشنواره می توانند به مراحل پایانی این جشنواره برسند که در حوزه های متنوع پژوهشی و فرهنگی صاحب رزومه باشند. برای مثال تنها ۵۰ درصد امتیازات بخش پژوهشی دانشجویان می تواند با امتیازات بخش مقالات تامین شود و مابقی امتیازات این بخش می بایستی از سایر بخشهای پژوهشی مثل تالیف کتاب، طرح‌های پژوهشی و … تکمیل می‌گردد.
دبیر جشنواره دانشجوی نمونه در باب جوایز این دوره از جشنواره افزود: طبق مصوبات شورای سیاستگذاری جشنواره، برگزیدگان کشوری این دوره علاوه بر دریافت هدیه نقدی، امکان ادامه تحصیل بدون آزمون(برای منتخبین کارشناسی و کارشناسی ارشد) و فرصت مطالعاتی خارج از کشور با تامین هزینه صد در صدی (برای منتخبین مقطع دکتری) و با هماهنگی‌های انجام یافته با بنیاد ملی نخبگان، از جوایز دانشجویی این بنیاد نیز برخوردار خواهند شد. همچنین از امسال صندوق رفاه دانشجویان نیز به جهت حمایت از برگزیدگان جشنواره دانشجوی نمونه، در ارائه تسهیلات کارآفرینی، طرح‌ها و ایده‌های دانشجویان نمونه را در اولویت بررسی خواهند نمود.
دکتر صدیقی همچنین افزود: در ادامه تشویق طیف گسترده‌تری از دانشجویان در این جشنواره و اهمیت دادن به مرحله نخست جشنواره نیز، امسال از کلیه برگزیدگان دانشگاهی این جشنواره در یک روز در سراسر دانشگاههای کشور تقدیر بعمل می‌آید و آندسته از منتخبین دانشگاهی که شرایط رفتن به مرحله کشوری را دارا باشند به دبیرخانه مرکزی وزارتین جهت شرکت در مرحله کشوری معرفی می‌شوند.
لازم به ذکر است که فرصت ثبت نام در بیست و پنجمین جشنواره دانشجوی نمونه تا ۲۰ آبان ماه خواهد بود.

منبع : سایت دانشجو نمونه

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

نوزده + هشت =