۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

جلسه چشم انداز و تدوین سند توسعه دانشگاه ولایت شهرستان ایرانشهر

جلسه چشم انداز و تدوین سند توسعه دانشگاه ولایت ، با حضور ریاست دانشگاه معاونین و مشاور ، مدیر دفتر ارتباطات مردمی دکتر امینی فرد نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر برگزار شد. در این جلسه که به میزبانی دکتر رضایی ریاست محترم دانشگاه ولایت در دفتر ایشان برگزار شد آقایان دکتر نرماشیری معاون اموزشی و پژوهشی […]

جلسه چشم انداز و تدوین سند توسعه دانشگاه ولایت ، با حضور ریاست دانشگاه معاونین و مشاور ، مدیر دفتر ارتباطات مردمی دکتر امینی فرد نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر برگزار شد.

در این جلسه که به میزبانی دکتر رضایی ریاست محترم دانشگاه ولایت در دفتر ایشان برگزار شد آقایان دکتر نرماشیری معاون اموزشی و پژوهشی ، مهندس دژکام معاون اداری مالی ، علی انصاری رییس دبیرستان پسرانه دانشگاه و محمد انور اسوده مشاور و مدیر دفتر ارتباطات مردمی دکتر امینی فرد نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر با هدف چشم انداز و تدوین سند تحول و توسعه دانشگاه ولایت حضور داشتند.

در این جلسه علی انصاری رییس دبیرستان پسرانه دانشگاه ولایت ، در جهت بررسی مسایل و مشکلات دبیرستان دانشگاه و نتایج کنکور امسال گزارش عملکردی را ارایه داد.

محمد انور اسوده مشاور و مدیر دفتر ارتباطات مردمی دکتر امینی فرد نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر در خصوص استفاده بهینه از پتانسیل ها و ظرفیت ها و شکوفایی و رشد استعدادهای درخشان منطقه اشاره کرد و خواستار تعامل و همکاری همه دستگاهها و نهادها برای افزایش سطح علمی دانش آموزان و حل مسایل و چالش های مطرح شده از سوی والدین در جهت درخشش دانش آموزان منطقه در بزرگترین تورنمت علمی کشور در سالهای آینده شد.

وی اجرای کامل سند چشم انداز دانشگاه ولایت را گامی موثر در راستای سطح علمی منطقه دانست.

همچنین سایر اعضا به بررسی رتبه های کنکور و مسایل و چالشهای مطرح شده از سوی والدین دانش اموزان پرداختند و قرار شد جلسه ای با مسولین دانشگاه با دبیری اقای نرماشیری و کارشناسان و کار گروه در دفتر ارتباطات مردمی دکتر امینی فرد نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر اینده ای نزدیک تشکیل شود.

دانشگاه ولایت ایرانشهر یکی از بزرگترین مراکز آموزشی و علمی سیستان و بلوچستان است که دارای پتانسیل ها و ظرفیت های زیادی است و در رشد و توسعه علمی منطقه در چند سال اخیر تغییرات چشمگیری گذاشته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

چهار × پنج =