۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

جلسه کارگروه اشتغال تخصصی و سرمایه گذاری شهرستان سراوان

بسمه تعالی جلسه کارگروه اشتغال تخصصی و سرمایه گذاری شهرستان سراوان جلسه کارگروه اشتغال تخصصی و سرمایه گذاری شهرستان سراوان به ریاست درویش نارویی فرماندار، حاج آقا دهقان امام جمعه شهرستان، بخشداران جالق و بم پشت، اساتید دانشگاه، کارآفرینان و دیگر اعضاء در محل فرمانداری برگزار گردید. درویش ناورویی فرماندار سراوان در این جلسه بر […]

بسمه تعالی

جلسه کارگروه اشتغال تخصصی و سرمایه گذاری شهرستان سراوان

جلسه کارگروه اشتغال تخصصی و سرمایه گذاری شهرستان سراوان به ریاست درویش نارویی فرماندار، حاج آقا دهقان امام جمعه شهرستان، بخشداران جالق و بم پشت، اساتید دانشگاه، کارآفرینان و دیگر اعضاء در محل فرمانداری برگزار گردید.

درویش ناورویی فرماندار سراوان در این جلسه بر ثبت دقیق آمارهای حوزه اشتغال شهرستان در تمامی حوزه های عمرانی، خدماتی، کشاورزی، تجارت و بازرگانی و اعلام به دبیرخانه کارگروه را مورد تأکید قرار داد.

نارویی همچنین با قدردانی از اساتید دانشگاه در بیان نکته نظرات، استفاده از صاحبنظران و اندیشمندان در کمک به رونق اشتغال شهرستان را مهم برشمرد.

وی در همین راستا با بیان تعریف و فعال نمودن صندوق سرمایه گذاری شهرستان با استفاده از اساتید دانشگاه در جهت تسهیل و مرتفع نمودن مشکلات و نواقص طرح های حوزه اشتغال شهرستان را مورد تأکید قرار داد.

فرماندار سراوان در ادامه سخنانش جلسات مشترک دانشگاهیان و کارآفرینان در جهت بررسی مشکلات و موانع بصورت پژوهشی را خواستار شد.

نارویی افزود: شرکت های پشتیبان نقش بسیار مهم و محوری در کمک به کارآفرینان می توانند داشته باشند و در توسعه فکرها و ایده ها در حوزه شهرستان حائز اهمیت خواهند بود.

وی نیز حرکت به سمت صنایع تبدیلی با مدیریت امکانات موجود و رویکردهای علمی را در جهت مرتفع نمودن شکلات این حوزه مهم برشمرد.

درویش نارویی در پایان سخنانش بر تخصصی و کمیته ای نمودن کارگروه اشتغال با توجه به ظرفیت ها و مزیت های شهرستان با استفاده از ایده و نظرات صاحبنظران را مورد تأکید قرار داد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان سراوان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

7 + نه =