۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

حضور بخشدار نیکشهر در مراسم نماز عید دهستان مخت

ضمن سلام و عرض تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر و طلب حلالیت خدمت تک تک شما دوستان ارزشمند؛ صبح روز عید؛ نماز را اقامه نمودیم در عیدگاه مرکز دهستان مخت و در جمع اهالی باصفای این روستا. مخت یکی از چهار دهستان بخش مرکزی نیک شهر است که دارای شاخصه های مهم انسانی و […]

ضمن سلام و عرض تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر و طلب حلالیت خدمت تک تک شما دوستان ارزشمند؛ صبح روز عید؛ نماز را اقامه نمودیم در عیدگاه مرکز دهستان مخت و در جمع اهالی باصفای این روستا.
مخت یکی از چهار دهستان بخش مرکزی نیک شهر است که دارای شاخصه های مهم انسانی و فرهنگی می باشد اما متاسفانه چند صباحیست همانند سایر روستاهای بخش با بحران خشکسالی دست و پنجه نرم می نماید.
علی رغم خشک شدن منابع آبی خوشبختانه تمام تلاش دولت بر این امر استوار بوده که کام مردم تشنه نماند و با آبرسانی سیار و سایر اقدامات التیام ببخشد دردهای ناشی از خشکسالی و کم آبی را بر مردم و بکاهد از تبعات این بحران.
باوجود اینکه بی آبی مردم را در مضیقه نموده بود اما حضور در عیدگاه دهستان مخت و گوش سپردن به دغدغه ها و مطالبات بحق مردمی باعث گردید تا این حضور مرهمی باشد بر کام تشنه اهالی روستا.
امام جمعه محترم روستا نیز همانند مردم از این حضور ابراز خرسندی نمود و تقدیر و اینکه از فعالیت های انجام گرفته نزدیک به دو سال اینجانب در بخشداری از جمله:راه اندازی درمانگاه، کلنگ زنی ساختمان آن،نصب و بهربرداری چهار ترانس برق در محلات مختلف روستا، رفع افت ولتاژ و تقویت برق روستا،ساخت سیل بند،لایروبی قنات،ته زنی و تجهیز چاه آب(پیش از خشکسالی)،بهره برداری مدرسه حسین آباد،جانمایی چاه جدید،حفر گودال در جوار رودخانه بمنظور تامین آب شرب روستا،آبرسانی سیار،تقویت منابع دهیاری ها،آغاز عملیات ساخت المان در میادین روستا و…
اما بنده نیز ضمن تشکر از اقشار مختلف مردم بابت همراهی و تعامل با بخشداری مرکزی نیکشهر ؛ عذرخواهی خویش را نسبت به کاستی ها و ضعف های احتمالی طی این مدت اعلام نمودم و از مردم حلالیت طلبیدم و پوزش.
به امید آنکه دگر باره ببارد آسمان بر نازنین مردم این سامان و با جاری شدن مایه حیات؛ بِجَهد دیو بد سرشت خشکسالی از این میان.
برگرفته از صفحه فیسبوک
محمد بلوچ زهی
بخشدار مرکزی نیک شهر

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

19 − 1 =