۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

حضور وسخنرانی شهردار ایرانشهر در جمع نماز گزاران روز جمعه درمصلی فاطمه الزهرا(س)

حضور وسخنرانی شهردارایرانشهر در جمع نماز گزاران روز جمعه درمصلی فاطمه الزهرا(س) به گزارش روابط عمومی شهرداری محمد انوش امینی فرد شهردار ایرانشهر با همراهی روهینا عضو شوای اسلامی شهر در مصلی نماز جمعه ایرانشهر حضور یافتند و در بین دو نماز به سخنرانی پرداختند. محمد انوش امینی فرد ضمن تسلیت ایام محرم و صفر […]

حضور وسخنرانی شهردارایرانشهر در جمع نماز گزاران روز جمعه درمصلی فاطمه الزهرا(س)

به گزارش روابط عمومی شهرداری محمد انوش امینی فرد شهردار ایرانشهر با همراهی روهینا عضو شوای اسلامی شهر در مصلی نماز جمعه ایرانشهر حضور یافتند و در بین دو نماز به سخنرانی پرداختند.
محمد انوش امینی فرد ضمن تسلیت ایام محرم و صفر ،ماه حزن و اندوه اهل بیت و شیعیان و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از خطیب نماز جمعه مصلی فاطمه الزهرا (س)ایرانشهر به خاطر وقتی که به ایشان دادند تا به بیان گوشه ای از عملکرد شهرداری بپردازند تقدیر و تشکر کرد .
شهردار پشتوانه شهرداری را مردم دانست و گفت : با مشارکت و همکاری شما شهروندان عزیز می‌توانیم به توسعه و آبادانی این شهر و اینکه شعار سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل را با مدیریت جهادی به واقعیت تبدیل کنیم و در این راستا شهرداری آماده هر گونه پیشنهاد و انتقادی که بتواند به توسعه و آبادانی شهرکمک کند هستیم .
وی افزود: اصلی‌ترین مسائل در امور عمرانی شهری آسفالت معابر است که امید است با پیگیری و خرید ۵۰۰۰ تن قیر توسط شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ایرانشهراز طریق نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی بتوانیم به کاهش مشکلات در سطح شهر قدمی برداریم .
شهردار ایرانشهر با اشاره به آغاز آسفالت مشارکتی در بلوار شهید بهشتی وبلوار گندمکان گفت:شهروندان می توانند با مشارکت وپرداخت حداقل یکصد هزار تومان شاهد زیرسازی و آسفالت تمامی معابرسطح شهر در آینده نزدیک باشند وهمچنین شاهد فعالیتهای عمرانی و خدماتی ماندگارتری در سطح شهر باشند .
شهردار همچنین از مردم درخواست کرد ضمن مشارکت درمدیریت شهری ،قوانین شهروندی و وظایف خود در قبال شهر را بدانند و از مسوولین نیز حق خود را در مدیریت شهری مطالبه کنند .
وی با اشاره در حال تکمیل و تجهیز و اجرای فاز دو بوستان نماز ،پارک کودک و نوجوان و پارک خانواده تصریح کرد: در حال حاضر سرانه فضای سبز ایرانشهر ۷/۵متر مربع است که امیدواریم در سال آینده این سرانه افزایش یابد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

هشت − یک =