۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 936
  • 07 سپتامبر 2016 - 22:52
  • 80 بازدید
  • ارسال توسط :

خیرین مدرسه‌ساز معمار دوستی‌ و عطوفتند، کسانی که دستان پرمهرشان نوید روزهای سبز را می‌دهد

خیرین مدرسه‌ساز معمار دوستی‌ و عطوفتند، کسانی که دستان پرمهرشان نوید روزهای سبز را می‌دهد. به گزارش روابط عمومی بخشداری بم پشت ، کریم زایی بخشداربم پشت درجمع مردم روستای گواتامین ودرحضور جمع کثیری ازاساتید دانشگاه امیر کبیر وگروه جهادی السابقون اظهارداشتند. خیرین نیک اندیش وپاک نیت فرشتگانی زمینی هستند که بال‌های خود را گسترانیده‌اند، […]

خیرین مدرسه‌ساز معمار دوستی‌ و عطوفتند، کسانی که دستان پرمهرشان نوید روزهای سبز را می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری بم پشت ، کریم زایی بخشداربم پشت درجمع مردم روستای گواتامین ودرحضور جمع کثیری ازاساتید دانشگاه امیر کبیر وگروه جهادی السابقون اظهارداشتند.
خیرین نیک اندیش وپاک نیت فرشتگانی زمینی هستند که بال‌های خود را گسترانیده‌اند، که با دستان پربرکت خود دستانی را گرفته تا دستگیر آیندگان باشند.
وی گفت حضور عاشقانه وپرمحبت شما خیرین که باخلوص نیت دراین راه قدم برداشته اید همانند خون پاکی است که در رگ‌هایتان می‌جوشد و این باورتان که به گستردگی دل و به وسعت اقیانوسی بی‌‌کران است، بی آنکه خواهان چیزی باشید اینگونه قدم در راه بنای علم نموده اید ودرواقع. وجودتان وحضورتان معمار دوستی‌ و عطوفت است که دستان پرمهرتان نوید روزهای سبز را دراین منطقه محروم می‌دهد…
تیمورکریم زایی درادامه سخنانش خیرین مدرسه‌ساز راواژه‌ای ساده و آشنا اما پر از مفهوم، پر از معنای دوست داشتن، پر از نیکی و نیک ماندن بیان وگفتند خیر واژه‌ای است که تلفظش آسان اما درکش قلبی بزرگ می‌خواهد، نگارشش آسان اما عملش دستانی پرتوان می‌خواهد، وی افزودند شما اساتید بزرگوارمدرسه‌ساز دانشگاه باتشکیل گروه جهادی واقدامتان در عمل به نیک با هیچ حسی قابل لمس نیست چون عملتان ازاعماق دل وبا نیتی پاک و زلال است، که دراین امر خداپسندانه قدم برداشته اید …

کریمزایی بخشدار ورئیس شورای آموزش وپرورش بخش بم پشت درادامه سخنانش اظهارداشتنددر کشور اسلامی ما نیز امر به مدرسه سازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و علاوه بر نهادها و سازمان‌های متولی در ساخت مدارس افراد بی‌شماری هستند که بر این عمل خداپسندانه روی‌ آورده و نسبت به آن با دل و جان اهتمام می‌ورزند و برای بسط و گسترش آن و فراهم‌سازی امکانات فعالیت می‌کنند.
در این میان خیرانی که ازشهرهای مختلف کشور دراین بخش به عمل مدرسه سازی اقدام کرده‌اند کم نیستند وی افزودند طی دوسال اخیر باتلاش رابطین گروه جهادی السابقون ودیگر موسسات خیریه همچون نوای همدلی با استفاده ازظرفیت خیرین دراین بخش تاکنون قریب به ۱۰ باب مدرسه بابیش از۳۰ کلاس درس و یک مرکز بهداشتی ودرمانی توسط خیرین ساخته شده که قریب به ۳۰ میلیارد ریال اعتبار دربرداشته که جای تقدیر وتشکر ازاین فرشتگان روی زمین است.
بخشداربم پشت گفتند: بعضی‌ها گمان می‌برند که آمدن به این راه و ساخت مدرسه ویادرمانگاه نیازمند توان مالی بالاست اما من می‌گویم که این مسیر تنها سینه‌ای فراخ و یک نیت پاک میخواهد.

وی از تمام افرادی بومی منطقه که از نظر مالی در وضعیت مناسب هستند خواستار همکاری در این زمینه شد و وافزود کار خیر، عملی است که هم زندگی دنیوی را برای انسان می‌سازد و هم سعادت آخرت را بر انسان به دنبال دارد.
این مقام مسئول درپایان سخنانش گفت باید بدانیم وباورداشته باشیم که هر انسانی می‌تواند در گسترش و پیشرفت جامعه نقشی بسزا داشته باشد و اینگونه نیست که تنها آموزش و پرورش را متولی این عرصه مهم قلمداد کنیم بلکه هر شخصی می‌تواند با هر میزان درآمدی که دارد در این عرصه ورود کند و میهنی سرفراز با نخبگانی که خود برای پرورشش آن گام برداشته، بسازد.
درسفر یکروزه گروه جهادی السابقون به سرپرستی دکتر واعظ پور وبا حضور جمع کثیری از اساتید دانشگاه امیرکبیر با اهالی سه روستای اسکاندشت مارزه وگواتامین دیدار وضمن تقبل احداث فضای آموزشی متناسب با نیاز روستاهای یادشده به دانش آموزان منطقه هدایایی شامل کیف دانش آموزی به قریب به ۵۰۰ نفر دانش آموز دوره اول ودوم ابتدایی تقدیم گردید.

img-20160908-wa0005

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

بیست + 11 =