۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1010
  • 14 سپتامبر 2016 - 23:35
  • 118 بازدید
  • ارسال توسط :

دانشمندان، علما، اساتید و دانشجویان ! اگر از سرقت مقالات علمی عصبانی هستید و یا زبونم لال، روم به دیوار، کم‌طاقت شده‌اید و ….

دانشمندان، علما، اساتید و دانشجویان ! اگر از سرقت مقالات علمی عصبانی هستید و یا زبونم لال، روم به دیوار، کم‌طاقت شده‌اید و حوصله‌ی وقت‌گذاشتن برای تحقیق و مطالعه رو ندارید و هوس کش رفتن افکار دیگران به سرتان زده یا اصلا اینکاره نیستید و اشتباهی در این وادی رحل اقامت گزیده‌اید بدین وسیله به […]

دانشمندان، علما، اساتید و دانشجویان !

اگر از سرقت مقالات علمی عصبانی هستید و یا زبونم لال، روم به دیوار، کم‌طاقت شده‌اید و حوصله‌ی وقت‌گذاشتن برای تحقیق و مطالعه رو ندارید و هوس کش رفتن افکار دیگران به سرتان زده یا اصلا اینکاره نیستید و اشتباهی در این وادی رحل اقامت گزیده‌اید بدین وسیله به اطلاع می‌رساند که سامانه مشابه‌یاب متون با نام «سمیم‌نور» طراحی شده که با ایجاد یک حساب کاربری و کمی خوشبینی می‌تواند پته‌ی آماده‌خواران را روی آب ‌بریزد. احتمالا این سامانه بیشتر مقالات علوم انسانی را شامل خواهد شد اما به هر حال زنگ خطری است برائ بیش‌فعالان این حوزه که بیشتر به سلول‌های خاکستری خود متکی باشند. لکن اینطور نباشد که چندی بعد علاوه بر افشای مدرک دکترای تقلبی جزئیات دستاوردهای علمی مانند اتاق زلزله هم بر باد رود. در ذیل این نوشته آدرس سامانه فارسی و یک سامانه مشابه برای مقالات انگلیسی آمده است.

http://Www.Samimn
oor.ir

http://www.dustball.com/cs/plagiarism.checker/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

1 × 4 =