۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

در حاشیه دومین همایش ریاضی و چالش های آن صورت گرفت

در حاشیه دومین همایش ریاضی و چالش های آن صورت گرفت. در اقدامی مشترک و تعاملی با همکاری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ایرانشهر و واحد پژوهش دانشگاه ولایت در روز پنج شنبه پانزدهم مهر نودوپنج در محل سالن همایش دانشگاه ولایت، نمایشگاه صنایع دستی با دو هدف : ۱- آشنایی شرکت […]

در حاشیه دومین همایش ریاضی و چالش های آن صورت گرفت.

در اقدامی مشترک و تعاملی با همکاری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ایرانشهر و واحد پژوهش دانشگاه ولایت در روز پنج شنبه پانزدهم مهر نودوپنج در محل سالن همایش دانشگاه ولایت، نمایشگاه صنایع دستی با دو هدف : ۱- آشنایی شرکت کنندگان همایش با فرهنگ و هنر غنی شهرستان ایرانشهر ۲- نمود هندسه فراکتال ها و ریاضی در صنایع دستی بلوچستان خصوصا سوزن دوزی و حصیربافی ، برگزار شد که مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.

img-20161007-wa0010
این همایش با حضور اساتید برجسته دانشگاههای صنعتی شریف، شهید بهشتی، شهید رجایی و… کشور برگزار شد که جناب دکتر زنگنه ،جناب دکتر واعظ پور و خانم دکتر گویا از چهره های سرشناس حاضر در این همایش بودند.
به گفته آقای خدایاری مدیر میراث فرهنگی شهرستان ایرانشهر، در هنگام بازدید خانم دکتر گویا از نمایشگاه جنبی همایش، شال سوزن دوزی شده بلوچی از آثار تولید دست توسط خانم کلکلی از طرف خانواده زوج هنرمند صنعتگر خانم کلکلی و آقای نوروزی به خانم دکتر گویا اهدا شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

15 − شش =