۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

دو روستای (کوچ کورینگ) و (کچ کوش) به جاذبه های گردشگری ایرانشهر اضافه می شود

دو روستای (کوچ کورینگ) و (کچ کوش) به جاذبه های گردشگری ایرانشهر اضافه می شود رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ایرانشهر از اضافه شدن دو روستای (کوچ کورینگ) و (کچ کوش) دهستان دامن ایرانشهر به جاذبه های گردشگری این شهرستان خبر داد. عبد الحمید خدایاری در گفت و گو با خبرنگار […]

دو روستای (کوچ کورینگ) و (کچ کوش) به جاذبه های گردشگری ایرانشهر اضافه می شود
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ایرانشهر از اضافه شدن دو روستای (کوچ کورینگ) و (کچ کوش) دهستان دامن ایرانشهر به جاذبه های گردشگری این شهرستان خبر داد.
عبد الحمید خدایاری در گفت و گو با خبرنگار با توجه به جلساتی که پیرامون سامان دهی صنایع دستی و گردشگری ایرانشهر با حضور فرماندار و سایر مسئولین اجرایی شهرستان گرفته شد دو نقطه دیگر این شهرستان به لیست جاذبه های گردشگری ایرانشهر افزوده می شود.
وی گفت: در نظر داریم به منظور استقبال هرچه بهتر از گردشگران؛ فرصت اقامت های روستایی را فراهم کرده و با ارتباطگیری گردشگر با روستاییان علاوه بر آشنایی با آداب و رسوم؛ از جاذبه های گردشگری این مناطق نیز بهره ببرند.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: ایجاد بازارچه صنایع دستی در ورودی شهرستان در نزدیکی دروازه قرآن؛ برنامه دیگری است که به دنبال تقویت این فرصت برای جذب گردشگر هستیم.
گفتنی است در جلسه سامان دهی صنایع دستی و گردشگری ایرانشهر که در فرمانداری ایرانشهر برگزار شد در خصوص پیگیری جذب اعتبار برای مرمت و بازسازی بناهای تاریخی و فرهنگی، برگزاری تورهای گردشگری، معرفی مکان های دیدنی و برگزاری جشنواره چنگال در ایرانشهر تصمیماتی گرفته شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

3 − 1 =