۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 2312
  • 26 نوامبر 2016 - 22:49
  • 169 بازدید
  • ارسال توسط :

سه ماه زیبای پایانی تعداد روزهای باقی‏مانده تا کنکور دکتری

سه ماه زیبای پایانی تعداد روزهای باقی‏مانده تا کنکور دکتری مدتی است که دورقمی شده و حالا سرنوشت داوطلبان در دست  ۹۰ روز پایانی است. خیلی زود ششم اسفند هم از راه می‌رسد و این فرصت سه‌ماهه هم پایان می‌یابد. سه ماه فرصت زیادی نیست برای هدر دادن و فرصت زیادی است برای بهره بردن. […]

سه ماه زیبای پایانی

تعداد روزهای باقی‏مانده تا کنکور دکتری مدتی است که دورقمی شده و حالا سرنوشت داوطلبان در دست  ۹۰ روز پایانی است.

خیلی زود ششم اسفند هم از راه می‌رسد و این فرصت سه‌ماهه هم پایان می‌یابد. سه ماه فرصت زیادی نیست برای هدر دادن و فرصت زیادی است برای بهره بردن.

یادتان نرود که آزمون کتبی ۵۰ درصد از موفقیت نهایی شما را رقم خواهد زد و این یعنی باید قضیه را کاملاً جدی بگیرید. این را هم فراموش نکنید که مجوز ورود شما به مرحله مصاحبه نیز همین آزمون کتبی است.

قطعاً کسانی در این رقابت پیروز می‌شوند که قدر تک‌تک لحظه‌های این نود روز باقی‏مانده را بدانند و تلاش کنند هر روز آماده‌تر از روز قبل باشند.

حالا وقت آن رسیده که ساعات مطالعه خود را افزایش دهید. هر چه می‌توانید بیشتر بخوانید و از هر فرصتی برای مطالعه و کسب آمادگی بیشتر استفاده کنید.

الان وقت کنکوری ‏شدن است، یک داوطلب تمام ‏عیارِ هدفمند! اگر شاغل نیستید کم‌کم قید خانه را بزنید و مقیم کتابخانه شوید. دوستان کنکوری پیدا کنید و برنامه منظمی برای درس خواندنتان بچینید. اگر لازم است خانه باشید، بیشتر وقتتان را در اتاقی که به مطالعه اختصاص داده‌اید بگذرانید. اگر هم شاغل هستید شروع کنید به استفاده حداکثری از مرخصی‌هایتان. دست از اضافه کاری بکشید و اگر از نظر محل کارتان مجاز است هفته ای یک روز را در خانه بمانید و درس بخوانید.

خلاصه همه‌جوره کنکوری شوید! یادتان باشد که تنها سه ماه تا ۶ اسفند باقی است. سه ماه که عامیانه‌اش می شود سه سوت!

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

سه + 4 =