۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

سیستان و بلوچستان مهد سبک وزن های ایران است . کسب اولین مدال طلای تاریخ وزنه برداری شهرستان ایرانشهر توسط محمد امین پرویزپور??

سیستان و بلوچستان مهد سبک وزن های ایران است . کسب اولین مدال طلای تاریخ وزنه برداری شهرستان ایرانشهر توسط محمد امین پرویزپور? رئیس هیات وزنه برداری شهرستان ایرانشهر جناب آقای ابراهیم پرویز پور که خود از جوانان ساعی و پر افتخار استان میباشد و صاحب کسب مدال برنز در مسابقات آسیایی است ، در خصوص این […]

سیستان و بلوچستان مهد سبک وزن های ایران است . کسب اولین مدال طلای تاریخ وزنه برداری شهرستان ایرانشهر توسط محمد امین پرویزپور?

رئیس هیات وزنه برداری شهرستان ایرانشهر جناب آقای ابراهیم پرویز پور که خود از جوانان ساعی و پر افتخار استان میباشد و صاحب کسب مدال برنز در مسابقات آسیایی است ، در خصوص این خبر افزود :
با تلاشهای انجام شده در سالهای قبل در رشته های قدرتی از جمله پاورلیفتینگ ،زمینه و بستر مناسب برای ورود به رشته وزنه برداری فراهم شده طی ۱۰ سال فعالیت در رشته های قدرتی شاهد و ناظر بر وجود استعدادهای نهفته در وزن های پایین یا سبک وزن ها بوده ایم .
بعنوان یک کارشناس ورزش و با استناد به تجربه ۱۲ ساله در ورزش فکر میکنم زمان آن رسیده که به سمت رشته های المپیکی حرکت کنیم و از رشته های مکمل مانند بدنسازی و پاورلیفتینگ برای استعداد یابی استفاده کنیم. باید یاد آور شد در سبک وزن ها ما بهترین هستیم . نمونه بارز سبک وزنهای ما امید آرامی ورزشکار تیم ملی کشتی از منطقه زابل میباشد ، همچنین یوسف کردی از خاش که در سالهای نچندان دور موفق به کسب مدال آسیایی در رشته وزنه برداری شدند .فیزیک مناسب بدنی و شرایط محیطی (بلوغ زود رس)  باعث شده که ما در سبک وزنها بهترین باشیم.

در حال حاضر هیات وزنه برداری شهرستان ایرانشهر بروی کار پایه متمرکز شده و ان شاءالله درنیمه دوم سال شاهد معرفی قهرمانان زیادی در سنین پایه خواهیم بود.
وی همچنین اضافه کرد : آقای محمد امین پرویزپور ازجمله ورزشکاران ما با ۱۶ سال هستن که درمسابقات انتخابی استان شرکت کردن و با تیم منتخب استان به مسابقات شرق کشور جام مدافعان حرم اعزام شدن و در وزن ۵۶ کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا شدند.

PhotoGrid_1471983940899
ایشان افزودند : محمد امین موفق به کسب حد نصاب لازم جهت شرکت در مسابقات رده سنی ۱۶ و ۱۷ سال شدن این مسابقات ۲۰ شهریور در استان آذربایجان شرقی برگزار می شود این موفقیت را به محمد امین و خانواده و مردم خونگرم شهرستان تبریک عرض میکنم. تدارکات لازم برای اعزام این ورزشکار با آتیه فراهم شده است .ان شالله با دعای خیر شما مردم عزیز انتظار نتیجه مطلوبی از این ورزشکار که تنها نماینده استان ما در این مسابقات میباشد ، را داریم .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

بیست − 19 =