۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

عیسی دهانی ریاست محترم مرکز آموزش علمی کاربردی و فنی و حرفه ای شهرستان ایرانشهر در پیامی ششم مردادماه روز ملی کارآفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای را به دست اندر کاران این امر تبریک گفت

عیسی دهانی ریاست محترم مرکز آموزش علمی کاربردی و فنی و حرفه ای شهرستان ایرانشهر در پیامی ششم مردادماه روز ملی کارآفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای را به دست اندر کاران این امر تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است: ((بسمه تعالی)) در سالی که با رهنمود های داهیانه مقام معظم رهبری ( […]

عیسی دهانی ریاست محترم مرکز آموزش علمی کاربردی و فنی و حرفه ای شهرستان ایرانشهر در پیامی ششم مردادماه روز ملی کارآفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای را به دست اندر کاران این امر تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

((بسمه تعالی))

در سالی که با رهنمود های داهیانه مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) به عنوان سال” اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ” نامگذاری شده است ، توسعه و بسط آموزش های مهارتی با همت والا و بی شائبه همه دست اندر کاران عرصه آموزش های فنی و حرفه ای محقق می گردد.

 بی تردید تلفیق دانش با مهارت و خلاقیت برای جوانان این مرز و بوم زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار توام با کار آفرینی، تاثیرمهمی در رشد و توسعه اقتصادی و توانمند سازی منابع انسانی دارد. ضمن آنکه آموزش وپرورش به عنوان متولی رسمی آموزشهای فنی و حرفه ای رسالت اصلی آموزش مهارت های مورد نیاز بازار کار و تربیت نیروی کار ماهر و متخصص در بخش های مختلف صنعت ، خدمات و کشاورزی را برعهده داشته و نقش بسزایی در توسعه پایدار کشورخواهد داشت .

توسعه آموزشهای فنی و حرفه ای در شرایط کنونی برای رشداقتصادی ایران و به ویژه شتاب دهی به فرایند تولید امری حیاتی است ؛ زیرا سرمایه گذاریهای زیربنایی و افزایش ابزار و تجهیزات و به طور کلی سرمایه فیزیکی بدون سرمایه انسانی بلااستفاده مانده و یا به نحو اقتصادی و کارآمد مورد بهره برداری قرار نمی گیرد.

ضمن تبریک ششم مرداد ماه روز ملی کار آفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای وهفته ملی مهارت از تلاش همه دست اندر کاران بویژه هنرآموزان، معاونین و عوامل اجرایی هنرستان، کارشناسان و اساتید فنی و حرفه ای و کاردانش شهرستان تشکر و قدر دانی می نمایم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

هفده − 15 =