۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

فرماندار ویژه ایرانشهر در مراسم صبحگاه نیروهای مسلح به ایراد سخنرانی پرداخت. داودی

فرماندار ویژه ایرانشهر در مراسم صبحگاه نیروهای مسلح به ایراد سخنرانی پرداخت. داودی فرماندار و ریس شورای تامین شهرستان از تلاش و جدیت نیروهای انتظامی و امنیتی به جهت برقراری نظم و امنیت و ارتقاء شاخص های امنیتی در شهرستان مهم و استراتژیک ایرانشهر تشکر کرد. ایشان مهمترین سرمایه نیروهای امنیتی را اعتماد عمومی یاد […]

فرماندار ویژه ایرانشهر در مراسم صبحگاه نیروهای مسلح به ایراد سخنرانی پرداخت.
داودی فرماندار و ریس شورای تامین شهرستان از تلاش و جدیت نیروهای انتظامی و امنیتی به جهت برقراری نظم و امنیت و ارتقاء شاخص های امنیتی در شهرستان مهم و استراتژیک ایرانشهر تشکر کرد.
ایشان مهمترین سرمایه نیروهای امنیتی را اعتماد عمومی یاد کرد و افزود عملکرد نیروها بطریقی باشد تا مردم عادی و قانونمند از وجود پلیس در جامعه احساس آرامش و امنیت و مخلان نظم و امنیت احساس ترس و وحشت داشته باشند.picsart_%db%b1%db%b0-%db%b0%db%b2-%db%b0%db%b6-%db%b4%db%b0-%db%b1%db%b2
این مقام سیاسی ضمن برشمردن دستاوردهای شورای تامین و نهادهای امنیتی و قضایی از کشفیات بسیار خوب انتظامی در بخش مواد مخدر در شش ماهه گذشته که بالغ بر پانزده تن بوده تشکر و بر تداوم برخورد با فروشندگان و قاچاقچیان مواد افیونی که زندگی نسل جوان را هدف قرار داده تاکید نمودند،img_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b0%db%b0%db%b2_%db%b1%db%b8%db%b3%db%b7%db%b3%db%b5
فرماندار به کلیه سارقین، اشرار و دارندگان اسلحه غیر مجاز توصیه نمودند تا قبل از گرفتار شدن به چنگال قانون با رتق و فتق کردن حق الناس خود را تسلیم مقامات قضایی و امنیتی نمایند تا از عطوفت و رأفت نظام جمهوری اسلامی برخوردار گردند.
فرماندار بر برخورد قاطع تر با خرده فروشان مواد مخدر تاکید و پیشنهاد نمود به جهت عبرت سارقین و اجتناب از ارتکاب جرایم، زندانیان را به نقاط و استانهای دور از موطن شان زندانی وتبعید تا شاهد کاهش جرم و سرقت در استان مان باشیم.
فرماندار از کاهش چهل درصدی جرایم کوچک و بزرگ در شش ماهه نخست نسبت به زمان مشابه سال گذشته یاد و آنرا نشانه تعامل، تلاش و همکاری کلیه نیروهای امنیتی. انتظامی و حمایت و همکاری خوب سربازان گمنام و مقامات قضایی شهرستان دانست و بر تداوم این روحیه تا خشکاندن ریشه های جرم و جرایم تاکید نمودند.
ریس شورای تامین شهرستان همکاری و حساسیت مردم را در مقوله امنیت جدی و اساسی دانست و از همراهی و حمایت آنان در این خصوص تشکر نمودند.
داودی وفور و تعدد اسلحه غیرمجاز را در جامعه نگران کننده دانست و از مردم خواست تا نسبت به تحویل سلاح های غیر مجاز تسریع نمایند.
ایشان مردم را به رعایت موازین و شئونات قانونی توصیه و از تلفات جاده ای بعنوان یکی از مهمترین تهدیدات منطقه یاد و همکاری با پلیس راه و راهنمایی و رانندگی را برای نهادینه کردن قوانین راهنمایی و رانندگی را در خیابان و بیابان را از اوجب واجبات دانست.
این مقام مسوول از سوءاستفاده کنندگان فضای مجازی برای زیر سؤال بردن حیثیت و هتک حرمت شهروندان و متولیان امر را تقبیع و توصیه نمودند فعالین رسانه های مجازی و غیر مجازی هوشیاری لازم را در به دام نیفتادن در منافذ دشمنانان و بدخواهان را مد نظر داشته باشند، در غیر اینصورت از مقابل چشمان تیز بین پلیس فتا در امان نخواهند بود.
فرماندار اثرات نامطلوب کالای قاچاق را برای اقتصاد و تولید ملی ناصواب دانستند و به کلیه تجار و کسبه توصیه نمودند تا به توصیه های مقام معظم رهبری و دیگر دست اندرکاران نظارتی و امنیتی در این خصوص اهتمام داشته باشند نا مستوجب جرایم سنگین نگردند.
ایشان در پایان از تلاش ها و رشادت های مجموعه انتظامی شهرستان و در راس آن از تدابیر و زحمات فرماندهی انتظامی شهرستان تشکر نمودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

2 × 1 =