۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1566
  • 16 اکتبر 2016 - 18:30
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :

فناوری ومدیریت روابط در خانواده دعوت به میهمانی موبایل خاموش!

فناوری ومدیریت روابط در خانواده دعوت به میهمانی موبایل خاموش! امروزه استفاده از شبکه های مجازی بخش مهمی از وقت و ساعات زندگی خانواده ها، جوانان و حتی کودکان را به خود اختصاص داده به طوریکه افراد برخلاف گذشته به جای تلاش برای برقراری ارتباط و پایبندی به ارتباطات خانوادگی، جذب گشت و گذار در […]

فناوری ومدیریت روابط در خانواده دعوت به میهمانی موبایل خاموش!

امروزه استفاده از شبکه های مجازی بخش مهمی از وقت و ساعات زندگی خانواده ها، جوانان و حتی کودکان را به خود اختصاص داده به طوریکه افراد برخلاف گذشته به جای تلاش برای برقراری ارتباط و پایبندی به ارتباطات خانوادگی، جذب گشت و گذار در گروه‌ها و سایتهای مختلف می شوند.
مشکلات و مصائب این فضای مجازی بر شکافعاطفی ، طلاقعاطفی و مشکلات خانوادگی و زناشویی و کانون خانواده هم که برای همه امروز اظهر من الشمس است و نیازی هم به تشریح آن نداریم.
اما امروز این دوست موذی در مهمانی‌ها و جمع های خانوادگی نیز فرد را رها نمی کند، در جمع ها، شاهد صحنه هایی هستیم که گرمای روابط خانوادگی را به دلخوری پدر و مادرها، و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها تبدیل می کند تا جایی که حتی کاربران نیز به این مسئله معترفند و در واکنش به این اثرات غرق شدن در شبکه های اجتماعی و عدم برنامه ریزی برای استفاده به جا از این شبکه ها، تصاویری اعتراضی منتشر می کنند و یا کمپین های «عدم استفاده از موبایل» در مهمانی های خاص به راه می اندازند.
اخیرا دیدم یکی از دوستان در مهمانی خانوادگی این اقدام را رقم زده و همه موبایل ها را جمع کرده تا در ان چند ساعت خانواده با هم باشند و از احوال همدیگر با خبر شوند، خیلی خوشحال شدم، گفتم دعوتی بکنم از همه دوستان برای پیوستن به: میهمانی بدون موبایل

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*