۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

فناوری ومدیریت روابط در خانواده دعوت به میهمانی موبایل خاموش!

فناوری ومدیریت روابط در خانواده دعوت به میهمانی موبایل خاموش! امروزه استفاده از شبکه های مجازی بخش مهمی از وقت و ساعات زندگی خانواده ها، جوانان و حتی کودکان را به خود اختصاص داده به طوریکه افراد برخلاف گذشته به جای تلاش برای برقراری ارتباط و پایبندی به ارتباطات خانوادگی، جذب گشت و گذار در […]

فناوری ومدیریت روابط در خانواده دعوت به میهمانی موبایل خاموش!

امروزه استفاده از شبکه های مجازی بخش مهمی از وقت و ساعات زندگی خانواده ها، جوانان و حتی کودکان را به خود اختصاص داده به طوریکه افراد برخلاف گذشته به جای تلاش برای برقراری ارتباط و پایبندی به ارتباطات خانوادگی، جذب گشت و گذار در گروه‌ها و سایتهای مختلف می شوند.
مشکلات و مصائب این فضای مجازی بر شکافعاطفی ، طلاقعاطفی و مشکلات خانوادگی و زناشویی و کانون خانواده هم که برای همه امروز اظهر من الشمس است و نیازی هم به تشریح آن نداریم.
اما امروز این دوست موذی در مهمانی‌ها و جمع های خانوادگی نیز فرد را رها نمی کند، در جمع ها، شاهد صحنه هایی هستیم که گرمای روابط خانوادگی را به دلخوری پدر و مادرها، و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها تبدیل می کند تا جایی که حتی کاربران نیز به این مسئله معترفند و در واکنش به این اثرات غرق شدن در شبکه های اجتماعی و عدم برنامه ریزی برای استفاده به جا از این شبکه ها، تصاویری اعتراضی منتشر می کنند و یا کمپین های «عدم استفاده از موبایل» در مهمانی های خاص به راه می اندازند.
اخیرا دیدم یکی از دوستان در مهمانی خانوادگی این اقدام را رقم زده و همه موبایل ها را جمع کرده تا در ان چند ساعت خانواده با هم باشند و از احوال همدیگر با خبر شوند، خیلی خوشحال شدم، گفتم دعوتی بکنم از همه دوستان برای پیوستن به: میهمانی بدون موبایل

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

دوازده + 5 =