۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

عصر امروز از هیأت های ورزشی برتر ایرانشهر تجلیل شد

عصر امروز از هیأت های ورزشی برتر ایرانشهر تجلیل شد. نشست کارگروه تخصصی ورزش حوزه مشاوران جوان با حضور معاونت استاندار و داودی فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر، بخشدار مرکزی، رئیس اداره ورزش و امور جوانان، اساتید رشته تربیت بدنی، دانشجویان وبانوان فعال با محوریت ورزش بانوان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان ایرانشهر برگزار شد. در […]

عصر امروز از هیأت های ورزشی برتر ایرانشهر تجلیل شد.

نشست کارگروه تخصصی ورزش حوزه مشاوران جوان با حضور معاونت استاندار و داودی فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر، بخشدار مرکزی، رئیس اداره ورزش و امور جوانان، اساتید رشته تربیت بدنی، دانشجویان وبانوان فعال با محوریت ورزش بانوان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

در ابتدای این نشست ابراهیم پرویزپور مشاور امور جوانان فرماندار،برهانزهی به نمایندگی از بانوان و ایرندگانی مشاور امور بانوان فرماندار موانع، راه کارها و راه های پیشرفت ورزش بانوان شهرستان ایرانشهر را بیان کردند و هر یک از اعضا نظرات و پیشنهادات خود را در این خصوص عنوان کردند.

در ادامه داودی فرماندار ایرانشهر ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش اظهار داشت:
از خصوصیات بارز یک ورزشکار جوانمردی،صداقت، شجاعت و دلیرمردی است.
وی با اشاره به فرصت های موجود در ورزش بانوان، بیان کرد: نباید توجه به مرکز کشور و شهرهای بزرگ معطوف و ورزش همگانی تقویت شود و استفاده از اماکن دولتی در شهر به صورت رایگان در اختیار بانوان قرار گیرد.

نبی بخش داودی افزود: دو ساعت در هفته برای ورزش بانوان در نظر گرفته شود و استخر سرپوشیده برای بانوان در ساعات مناسب برنامه ریزی شود.

وی با بیان اینکه ورزش بانوان باید مورد توجه بیشتر قرار گرفته شود، تاکید کرد: کارگروه ورزش بانوان فعال تر تشکل شود و در هر فصل یک جلسه با خروجی مناسب داشته باشد.

شایان ذکر است در پایان این نشست اداره ورزش و امور جوانان به هیات های ورزشی برتر با اهدای جوایز تجلیل شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

هجده − 1 =