۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

هفته دولت را به همه ی دولتمردان و خادمان واقعی ملت تبریک و تهنیت عرض می نماییم

‍ بسمه تعالی ? دولت جمهوری اسلامی ایران مجموعه ای است که باید برای دنیا نماد کار بی وقفه و اشتیاق به خدمت به مردم باشد چرا که تاسی ایشان به شهیدان بزرگی است که برای همه مردم اسوه اخلاق ، کار مجدانه و ایثار بوده اند. هفتهدولت برای همه ما یادآور عروج دو روح […]

‍ بسمه تعالی

? دولت جمهوری اسلامی ایران مجموعه ای است که باید برای دنیا نماد کار بی وقفه و اشتیاق به خدمت به مردم باشد
چرا که تاسی ایشان به شهیدان بزرگی است که برای همه مردم اسوه اخلاق ، کار مجدانه و ایثار بوده اند. هفتهدولت برای همه ما یادآور عروج دو روح پاک و خداجو، شهیدان باهنر و رجایی عزیز، آن دو یار و یاور راستین خمینی کبیر (ره) است.
شهیدان رجایی و باهنر ، از بزرگ دولتمردانی هستند که بخاطر رفتار، سلوک و سبک نگرششان به مردم ، از چهره های ماندگار و بی بدیل تاریخ معاصر ایران به شمار می روند.
گرچه در تقویم رسمی کشور شهادت این دو عزیز و همراهان آنها در دفتر نخست وزیری به نام هفته ی دولت نامگذاری شده است؛ با این حال، این هفته روز پاسداشت یک جریان فکری خادمانه است. تفکری که خویشتن را بخشی از بدنه ی عامه ی مردم می داند و شاخص آن خدمتگزاری در جهت محرومیت زدایی و توزیع عادلانه ی ثروت ،منابع و امکانات موجود در ایران است. این هفته ، بزرگداشت همه ی دولتمردانی است که در خدمت رسانی به مردم ذره ای عقب ننشسته و عظمت ،سرافرازی و اعتلای سرزمین اجدادی را بر منافع شخصی و گروهی ترجیح داده اند.
این روزها، بهترین فرصت تبلور حقیقی خدمت رسانی؛ برای همه ی مسئولان کشور است تا با الگو قرار دادن تفکر خادمانه و تأسی جستن از عملکرد خالصانه ی شهیدان رجایی و باهنر ، راه خدمت عاقلانه ، متعهدانه و دوری از دنیا زدگی و تجمل گرایی را سر لوحه ی کارخویش قراردهند.
انجمن دوستان سلام خود را مقید به حمایت از این تفکر والا و انقلابی می داند. تفکری که هدف اصلی آن استقلال ، توسعه و پیشرفت ایران اسلامی است .هفته دولت را به همه ی دولتمردان و خادمان واقعی ملت تبریک و تهنیت عرض می نماییم و از خداوند بزرگ می خواهیم که به همه ی کسانی که آرمان و راهشان خدمت به مردم است سلامتی و توفیق خدمت رسانی به ملت شریف ایران را عطا نماید./

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

9 − سه =