۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

همراه با محمد باسط درازهی نماینده شهرستانهای سراوان، سیب و سوران و مهرستان روزچهارشنبه ۹۵/۰۷/۱۴

همراه با محمد باسط درازهی نماینده شهرستانهای سراوان، سیب و سوران و مهرستان روزچهارشنبه ۹۵/۰۷/۱۴ ✅جلسه عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با دکتر رئیسی ریاست سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به همراه مجمع خیرین مدرسه ساز سراوان برگزار شد. ✅در این دیدار خیرین شهرستان سراوان با بیان مشکلات و کمبودهای فضاهای آموزشی […]

همراه با محمد باسط درازهی
نماینده شهرستانهای سراوان،
سیب و سوران و مهرستان

روزچهارشنبه ۹۵/۰۷/۱۴

✅جلسه عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با دکتر رئیسی ریاست سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به همراه مجمع خیرین مدرسه ساز سراوان برگزار شد.

✅در این دیدار خیرین شهرستان سراوان با بیان مشکلات و کمبودهای فضاهای آموزشی در شهرستان سراوان و رشد بالای جمعیت نسبت به شهرستانهای دیگر کشور و عدم همکاری نوسازی مدارس استان در مواردی که خیرین سهم خود از احداث مدارس را انجام داده و ادامه کار مدارس که مربوط به نوسازی و تجهیز مدارس می باشد باقی مانده است. و در سال تحصیلی جدید بسیاری از دانش آموزان در مدارس خشتی و گلی و یا خانه های اجاره ای در حال درس خواندن هستند گلایه داشتند.

✅همچنین در این دیدار آقای درازهی و خیرین مدرسه ساز نگرانی خود را از وجود مدارس کپری در استان و حوزه انتخابیه نماینده ابراز کرده و اعلام نمودند: در کشور جشن کپر زدایی برگزار می شود و این در حالی است که در استان بسیاری از دانش آموزان در مدارس کپری به تحصیل مشغول هستند.

✅نائب رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس در این دیدار اظهار کرد: اداره نوسازی و تجهیز مدارس از جنس ها و مصالح ساختمانی و آموزشی مرغوب استفاده نمی کند و کیفیت آنها بسیار پایین است و طرحهای ساخته شده توسط این اداره بعد از چند سال نیاز به هزینه بازسازی مجدد دارند.

✅ناظر مجلس در شورای پذیرش دانشجو گفت: مدرسه سازی امری بسیار خیر و پسندیده است و ساختن هر مدرسه مثل بستن در یک زندان است و با توجه به اینکه استان سیستان و بلوچستان در سال ۹۶ استان هدف گردشگری می باشد و نیاز به مدرسه سازی و حمایت از خیرین و همکاری تنگاتنگ بین خیرین و سازمان نوسازی را خواستار شد. و از آقای رئیسی ریاست سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور دعوت کرد تا همایش خیرین مدرسه ساز را در سراوان برگزار کند. همچنین آقای رئیسی قول مساعد برای حضور در شهرستان سراوان در ماههای آینده را دادند و پیش بینی بودجه ۱۷۰ میلیاردی برای نوسازی مدارس استان را داشتنه اند که منتظر تخصیص آن هستند و ان شاالله انقلابی بزرگ در مدارس استان و حوزه انتخابیه محمد باسط درازهی تا سال آینده رخ خواهد داد.

✅همچنین آقای رئیسی قول مساعد برای امضا تفاهم نامه بین خیرین و نوسازی و تجهیز مدارس در استان را دادند.

✅دکتر محمد رضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور بیان کرد: امیدواریم با برگزاری همایش خیرین مدرسه ساز در سواحل مکران شاهد شکوفایی بیشتر و توسعه اجتماعی و آموزشی منطقه و استان باشیم.

✅همچنین آقای دکتر حافظی قول پیگیری و حل مشکلات خیرین شهرستانهای سراوان، سیب و سوران و مهرستان را دادند و از احداث ۳۱۳ مدرسه توسط یک خیر در استان خبر داد.

✅نماینده مردم شریف شهرستانهای سراوان، سیب و سوران و مهرستان با هیئت همراه به دیدار خانم دکتر هاشمی نماینده دکتر حافظی در مجمع خیرین مدرسه ساز کشور دیدار و پیرامون مشکلات آموزشی و ساختاری حوزه انتخابیه بحث و تبادل نظر کردند.

 روابط عمومی نماینده
شهرستانهای سراوان، سیب و
سوران و مهرستان در مجلس
دهم شورای اسلامی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

چهار × سه =