۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

پیشرفت ۶۵ درصدی بزرگترین بلوک زایمانی ایران در ایرانشهر

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر: پیشرفت ۶۵ درصدی بزرگترین بلوک زایمانی ایران در ایرانشهر یکی از بزرگترین مراکز تولد وزایمان با ۳۲ تخت LDR و متراژ۵۱۰۰ در محل بیمارستان ایران ایرانشهر با پیشرفت ۶۵ درصدی در حال ساخت می باشد. به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی از […]

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر:
پیشرفت ۶۵ درصدی بزرگترین بلوک زایمانی ایران در ایرانشهر
یکی از بزرگترین مراکز تولد وزایمان با ۳۲ تخت LDR و متراژ۵۱۰۰ در محل بیمارستان ایران ایرانشهر با پیشرفت ۶۵ درصدی در حال ساخت می باشد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی از روند اجرای پروژه بلوک زایمان بیمارستان ایران بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت امور قرار گرفت. دکتر ضاربان با اشاره به اینکه این مرکز یکی از بزرگترین مراکز زایمان مادر و کودک با ۳۲ تخت LDR ودر زیربنای به مساحت ۵۱۰۰ متر مربع در محل بیمارستان ایران با پیشرفت ۶۵ درصدی در حال ساخت میباشد از تحولی بزرگ در خدمت رسانی و سلامت مادران باردار خبر داد.
ایشان با اشاره به افزایش نرخ باروری افزون بر ۳۲۰۰۰زایمان طبیعی از زمان طرح تحول در بیمارستانها تحت پوشش دانشکده به روند صعودی آمار موالید داخل و خارج بیمارستانی از ۲۵۲۸۶مورد در سال ۹۳ به ۲۷۰۹۳ مورد در سال ۹۴ نیز اشاره نمودند و تاکید کرد:تمام تلاش مجموعه علوم پزشکی ایرانشهر فراهم آوردن بستر های مناسب برای خدمت رسانی شایسته به مردم عزیز با توجه شرایط و محرومیتهای خاص منطقه می باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

1 × 5 =