۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

کمیته برنامه ریزی شهرستان دلگان با محوریت توزیع اعتبارات عمرانی سال ۱۳۹۵با حضور فرماندار دلگان,مدیران اجرایی ,کارشناسان و مسئول دفتر نماینده مردم حوزه انتخابیه ایرانشهر برگزار شد

کمیته برنامه ریزی شهرستان دلگان با محوریت توزیع اعتبارات عمرانی سال ۱۳۹۵با حضور فرماندار دلگان,مدیران اجرایی ,کارشناسان و مسئول دفتر نماینده مردم حوزه انتخابیه ایرانشهر برگزار شد. جناب مهندس انور آسوده مسئول دفتر نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر :مشکلات مردم شهرستان دلگان نیازهای اولیه اعم از آب و برق هستند . ایشان افزودند که با توجه […]

کمیته برنامه ریزی شهرستان دلگان با محوریت توزیع اعتبارات عمرانی سال ۱۳۹۵با حضور فرماندار دلگان,مدیران اجرایی ,کارشناسان و مسئول دفتر نماینده مردم حوزه انتخابیه ایرانشهر برگزار شد.

جناب مهندس انور آسوده مسئول دفتر نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر :مشکلات مردم شهرستان دلگان نیازهای اولیه اعم از آب و برق هستند .
ایشان افزودند که با توجه به برنامه کاری مجلس شورای اسلامی و عدم حضور نماینده مردم در این جلسه ، با توجه به ارتباطات با مدیران دستگاهها و معتمدین با مشکلات مردم دلگان آشنا هستیم و قطعا با تعامل و همگرایی مردم حوزه انتخابیه و پیگیری مطالبات به حق شهروندان از سوی نماینده در مجلس شورای اسلامی خواهیم بود.
مسئول دفتر نماینده اظهار کرد : کارشناسی و شناسایی نیازمندی های مردم و عدالت در برابر توزیع اعتبارات مبنی بر اینکه نیازها بر اساس کارشناسی و واقعی باشند و نظارت و کنترل در اجرای پروژه ها را ضروری دانست.
جناب آقای مهندس آسوده تصریح کرد : مشکلات مردم دلگان نیازهای اولیه و مطالبات به حقی از جمله آب و برق هستند ؛ وی همچنین در ادامه افزود : احداث راههای مواصلاتی با توجه به موقعیت جغرافیایی و همجوار بودن شهرستان دلگان با استانهای کرمان و هرمزگان تاثیرات بسزایی در معیشت و اقتصاد مردم دارد .
ایشان در پایان توجه ویژه دولتمردان را در راستای رفع محرومیت ها و مشکلات مردم خواستار شد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

پنج × پنج =