۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

کمیته برنامه ریزی شهرستان نیکشهر در دومین روز هفته دولت راس ساعت ۱۷:۰۰ به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء این کمیته و مشاور و ریس دفتر نماینده شهرستان ایرانشهر جناب آقای مهندس آسوده درسالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

کمیته برنامه ریزی شهرستان نیکشهر در دومین روز هفته دولت راس ساعت ۱۷:۰۰ به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء این کمیته و مشاور و ریس دفتر نماینده شهرستان ایرانشهر جناب آقای مهندس آسوده درسالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. دراین جلسه جناب آقای مهندس انور آسوده مشاور و ریس دفتر نماینده طی سخنانی ضمن تبین […]

کمیته برنامه ریزی شهرستان نیکشهر در دومین روز هفته دولت راس ساعت ۱۷:۰۰ به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء این کمیته و مشاور و ریس دفتر نماینده شهرستان ایرانشهر جناب آقای مهندس آسوده درسالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

دراین جلسه جناب آقای مهندس انور آسوده مشاور و ریس دفتر نماینده طی سخنانی ضمن تبین جایگاه کمیته برنامه ریزی درشهرستان اظهار داشت: کمیته برنامه ریزی یکی از مهمترین جلسات شهرستان است، چرا که علاوه بر طرح موضوعات تخصیص اعتبارات و بودجه پیرامون برنامه های اجرایی شهرستان درحوزه های مختلف بحث و تبادل نظرمی شود.

وی با تأکید بر برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت افزود: ادارات و نهادها باید برای دستگاه خود درجهت توسعه و رشد شهرستان برنامه ریزی نمایند و این برنامه ها را درجلسات کمیته برنامه ریزی مطرح نمایند تا در صورت تصویب به اجرا گذشته شود.

مهندس آسوده ضمن تأکید برخدمت رسانی به مردم اظهار داشت: رسیدگی به امور مردم و محرومین و عمران آبادانی شهرستان از الطاف بزرگ خداوند متعال به مسئولین است و باید به نحو احسنت در ادای این وظیفه تلاش و کوشش نمود.

جناب آقای مهندس آسوده درپایان از مدیران ادارات و نهادها خواست با تدبیر و برنامه ریزی مناسب ضمن جذب به موقوع اعتبارات اولویت کاری خود را در اتمام پروژه های نیمه تمام قراردهند و سپس با اولویت بندی و نیاز سنجی پروژه هایی که جنبه عمومی و نیاز منطقه هستند درشهرستان عملیاتی کنند واز مدیریت موثر وکارامد استفاده کنند و دستگاه های اجرایی در پروژه های زیرساخته ها هزینه کنند تا در آینده بعنوان سرمایه ای هم در منطقه تلقی شود . همچنین در اجرا و توزیع بودجه عادلانه بر مبنای نیاز مردم صورت گیردو جهت تسریع و تکمیل پل ملوران و جاده بنت به هرمزگان زیرسازی اسفالت آن تاکید نمودند و در بخش ورزش و جوانان پیشنهادهایی کارآمد و موثری از طرف ایشان در جلسه مطرح گردید .
درادامه هریک از مسئولین ادارات شهرستان در راستای آخرین اقدامات و پروژه های دردست اقدام گزارشی را ارائه نمودند

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

4 × 5 =