۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار

یکصد و سی روز تا آزمون دکتری ۹۶

یکصد و سی روز تا آزمون دکتری ۹۶ لحظه ها با سرعتی روزافزون در حال سپری شدن هستند و ما را به فاصله ای ۱۳۰ روزه تا آزمون کتبی دکتری رسانده اند. زمان بسیار محدودی پیش روی ما است که استفاده از هر ساعت آن برای موفقیت ضروری است. باید کم کم برنامه های زندگی […]

یکصد و سی روز تا آزمون دکتری ۹۶

لحظه ها با سرعتی روزافزون در حال سپری شدن هستند و ما را به فاصله ای ۱۳۰ روزه تا آزمون کتبی دکتری رسانده اند.

زمان بسیار محدودی پیش روی ما است که استفاده از هر ساعت آن برای موفقیت ضروری است.

باید کم کم برنامه های زندگی خود را تغییر دهید و سعی کنید هر روز بیشتر از دیروز کنکوری باشید. اگر تغییر ساعات کاری در اختیار شما است تا حد امکان آن را کاهش دهید. از تفریحات غیرضروری کناره بگیرید و ساعات تلوزیون و تلگرام و .. خود را محدود کنید. برای داوطلبان غیرشاغل معمولاً کاهش ساعات خواب بسیار راهگشا است. مواظب باشید ساعات خواب شما از هشت ساعت در شبانه روز بیشتر نشود.

وقتی به عمر رفته نگاه می کنیم می بینیم که چقدر زود گذشته و مطمئن باشید این صد و سی روز هم خیلی سریع تر از آنچه فکر می کنید خواهد گذشت. حتی به شروع جدی از فردا هم فکر نکنید. همین امروز را غنیمت بشمارید. سعی کنید از امروز بیشترین استفاده را ببرید. طوری که شب هنگام از عملکرد خود رضایت کامل داشته باشید. رضایت از خود منبعی بیکران برای آرامش است. وقتی خوب درس خوانده باشید، خواب دلنشینی هم در انتظار شما است. سعی کنید همین روزهای کنکوری هم از روزهای قشنگ زندگی شما باشد. روزهایی که احساس بابرنامه بودن، مفید بودن و پایبندی به برنامه ها لحظه ها زیبایی برایتان رقم می زند.

برای تک تک شما آرزوی موفقیت میکنیم ./

شبنم الهامی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

2 × سه =