۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1089
  • 22 سپتامبر 2016 - 12:34
  • 67 بازدید
  • ارسال توسط :

?معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر تاکید کرد ?لزوم مشارکت ادارات ایرانشهر در اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن

?معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر تاکید کرد ?لزوم مشارکت ادارات ایرانشهر در اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن ⬅️به گزارش خبرگزاری فارس از ایرانشهر، پیش از ظهر امروز جلسه شورای اداری با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر، امام جمعه، بخشدار بخش مرکزی و اعضای شورای اداری در محل سالن اجتماعات فرمانداری این […]

?معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر تاکید کرد

?لزوم مشارکت ادارات ایرانشهر در اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن

⬅️به گزارش خبرگزاری فارس از ایرانشهر، پیش از ظهر امروز جلسه شورای اداری با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر، امام جمعه، بخشدار بخش مرکزی و اعضای شورای اداری در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

⬅️معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک بازگشایی مدارس بهار تعلیم و تربیت اظهار کرد: در آستانه اجرای طرح ملی سرشماری هستیم و همه دستگاه‌ها باید در اجرای این طرح مشارکت داشته باشند و مربوط به دستگاه‌ خاصی نیست.

⬅️نبی‌بخش داوودی افزود: دولت با اعداد و ارقام صحیح می‌تواند سیاست‌گذاری کرده و برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و … داشته باشد.

⬅️وی گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی در اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن اعم از نیروی انسانی و خودروی حمل و نقل مشارکت داشته باشند.

⬅️فرماندار ایرانشهر مشارکت در سرشماری را برای انجام تصمیمات آینده ساز مهم خواند و خاطرنشان کرد: باید با اطلاع رسانی به موقع و شفاف، مردم را برای مشارکت در سرشماری تشویق و ترغیب کرد.

⬅️وی بیان کرد: استفاده از شعار طرح سرشماری نفوس و مسکن در سربرگ ادارت و نصب بنر برای ترغیب مردم در دستور کار دستگاه‌های اجرایی شهرستان قرار گیرد
در پایان آموزش اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن به صورت تصویری برگزار شده

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

چهار + 1 =